"Двоє на гойдалках"

"Двоє на гойдалках" пʼятниця 01 грудня 16:00

Дана подія вже відбулася :(


Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»

Двоє на гойдалках

Вільям Гібсон

крихка рівновага протягом однієї дії

Тривалість вистави - 1 год. 20 хв.

Переклад з англійської Н. Треньова

 

Ця історія сталася в Нью-Йорку, хоча могла статися в Запоріжжі або в будь-якому місті світу. Скороминуща зустріч несподівано стала початком любові. Герої цієї love story з різних світів. Вона - танцівниця, якої постійно не вистачає грошей, - Гітель Моска. Він - адвокат, який втік від благодіянь тестя, гостро переживає розрив з дружиною, - Джеррі Райан. Вони могли пройти, не помітивши один одного, - і назавжди розчинитися в натовпі. Але в Гітель стільки ніжності, любові, чуйності, що не могла вона не відгукнутися на пульсацію бентежною душі Джеррі. Такі різні, вони раптом стають близькими. Зворушлива любов, яка народжується на наших очах, - тендітна, мінлива. І кожен раз у глядачів, без сумніву, буде завмирати серце, а в голові звучати фраза: нехай все складеться добре! Запальні і ранимі, вони сваряться і миряться, розходяться і знову сходяться, намагаються зрозуміти один одного. Ця зустріч і любов перевернула їх життя і багато чому навчила.

Трохи про автора і його п'єсі. Вільям Гібсон - відомий американський драматург і письменник. Він вважається одним з визнаних стилістів американської літератури. В. Гібсон - володар багатьох літературних премій і нагород, хоча за своє життя написав лише кілька п'єс і роман «Павутина». Його твори неодноразово номінувалися на премію «Тоні», щорічно присуджується за досягнення в області американського театру (насамперед - за численні постановки на Бродвеї в Нью-Йорку), а також на премії «Оскар» і «Еммі».

П'єса «Двоє на гойдалках» принесла автору перший серйозний успіх. Вперше поставлена в 1958 році на Бродвеї, вона понині не сходить з афіш театрів усього світу. П'єса привертає до себе режисерів і акторів чудовою драматургією: адже в ній стільки несподіваних поворотів, блискучих діалогів, мудрості, і головне - стільки любові, справжньої сили почуттів і непідробного життя!


Попереднє замовлення